Книги Ігоря Зварича

Суддя-комуніст

Книга колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду, екс-судді Ігоря Зварича, написана у тюрмах України.

Це перша частина трилогії «Mein kampf in Ukraine». У ній викладаються маловідомі та приховані від громадськості факти з біографії автора, його роботи в різних судах Радянського Союзу та незалежної України. На прикладі реальних судових справ розкриваються важливі проблеми правосуддя, їх причини, можливі шляхи подолання. Багато уваги приділено проблемі хабарництва.

Автор безкомпромісно розповідає про свій суддівський шлях, про високопосадовців, політиків, суддів, з якими його зводила доля, їх вплив на судочинство.

Книга буде корисна для юристів, зокрема, суддів, прокурорів, адвокатів, а також для усіх, хто цікавиться історією створення та розвитку судової системи в Україні.

Рік видання: 2013

Суддя-націоналіст

1. Книга «Суддя-націоналіст» є продовженням трилогії «Моя боротьба в Україні» («Mein Kampf in Ukraine»).

Початок написання – літо 2013 року.

Закінчений рукопис – весна 2014 року.

Як і попередня («Суддя-комуніст»), написана в українських тюрмах.

2. Це розповідь галичанина про свою родину, зе́млю, Батьківщину, протистояння українських героїв російським шовіністам.

Про МДБіські та НКВСькі трійки, що в 30-х, 40-х та 50-х роках минулого сторіччя нищили моїх земляків, цвіт української нації. Про боротьбу з ними нескорених, яка триває по-сьогодні.

Це розповідь судді, голови апеляційного суду про сучасне українське лівосуддя в конкретних справах і особистостях, їх роль у руйнуванні молодої української держави.

Розповідь про долю людини та її намагання захищатися у вмисно сфабрикованій кримінальній справі. Про боротьбу в умовах, коли на суди тиснули через засоби масової інформації, які в руках своїх власників та високопосадовців перетворилися у засоби масового зомбування. Про безжальність великої брехні, яка нищить не лише окремих людей, а й цілі держави. Щойно тепер, коли в країні гинуть люди через брехню російської пропаганди, яка називає себе російською журналістикою, кожен українець відчув на собі руйнівну силу цієї великої брехні.

Про липових борців з корупцією, які очолюють правоохоронні органи держави і дотепер «принципово» приховують злочини своїх попередників, захищаючи себе і честь мундиру Пшонок та Кузьміних.

Читайте. В книзі багато фактів і роздумів.

3. Чому я пишу книги?

За 20 років суддівської роботи і 6 років у в’язниці, з моїми знаннями юриспруденції, досвідом роботи на управлінських посадах, мені випала унікальна доля – розуміти те, що відчуває суддя коли виносить вироки, і що відчуває підсудний, коли вирок виносять йому.

Тому я хочу, щоб на моєму прикладі, з моїх книжок, як молоді, так і досвідчені судді, правники і юристи, черпали інформацію для роздумів і виробляли в собі імунітет від Страху при винесенні рішень у принципових (ажіотажних) справах, в яких на суд тиснуть всі, кому не лінь…

Жоден суддя Радянського Союзу чи України не писав так відкрито і безкомпромісно про суддівську кухню. А якщо не я, то хто?!

Написання книг ­– це також доступна мені в тюрмі форма боротьби з репресивною державною системою в особі ГПУ та СБУ, недавно очолюваними В.Пшонкою та Р.Кузьміним, а тепер, серед інших, і їх товаришем А.Матіосом. Вкупі з такими «правоохоронцями» та сучасним українським лівосуддям Україна повісила собі на шию камінь і впевнено йде на дно.

Є й інші причини. Але про це в наступній книзі.

4. Зважайте на те, що книга «Суддя-націоналіст» в основному була написана до Революції гідності. Проте, висловлені в ній думки не тільки не втратили актуальність, а навпаки, є найбільш обговорюваною тематикою в сьогоденному українському суспільстві.

Далеко не всім сподобається те, що тут написано. Не всі поділятимуть викладені в книзі думки. А я і не намагаюся комусь догодити. Я пишу про речі, неприємні для багатьох злочинців у погонах та без погонів.

Рік видання: 2014

Бананове правосуддя України

Це третя, завершальна частина трилогії «Mein Kampf in Ukraine», написаної в тюрмах екс-суддею Ігорем Зваричем.

У книзі – розповідь про:

  • започаткування і становлення адміністративної юстиції на теренах Західної України в період 2006-2008 років;

  • процес призначення Ігоря Зварича на посаду голови суду;

  • боротьбу за приміщення проти високопосадовців Міноборони України на чолі з Анатолієм Гриценком;

  • роботу Львівського апеляційного адміністративного суду, його місце і значення в системі правосуддя України та українського політикуму;

  • дотримання в Україні презумпції невинуватості особи (точніше її постійне порушення найвищими посадовими особами України);

  • роздуми автора про сьогоднішній український вибір між законністю і доцільністю, необхідність обрання суддів безпосередньо народом, а також про суд майбутнього.

Книга є своєрідним застереженням від сліпої віри сучасним технологіям зомбування, мета яких – перетворення людини розумної на мавпу.

Рік видавництва: 2015